IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-ie, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ!

W tym roku nasze przedszkole przyłączyło się do Kampanii społecznej „IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ” organizowanej przez Fundację „DBAM O MÓJ Z@SIĘG”. W akcji wzięły udział wszystkie grupy z naszego przedszkola. Razem wysłaliśmy około 200 kartek świątecznych, które otrzymaliśmy od Fundacji. Kartki trafiły do bliskich osób naszych przedszkolaków. Wszystkie pocztówki zostały wypisane i ozdobione przez dzieci oraz ich rodziców,  którzy poświęcili im wiele czasu, a wszystko po to, by sprawić ich odbiorcom wiele radości. Dzięki udziałowi w Kampanii dzieci dowiedziały się, że papierowa kartka, napisana i wysłana przed świętami jest bardzo cennym darem, jaki możemy sprawić drugiej osobie.
Jesteśmy przekonani, że to nie ostatnia taka Kampania, w której będziemy brać udział. Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom oraz nauczycielom, którzy tak chętnie przyłączyli się do akcji.

Aneta Bralska