Kraina Misiów z grupy IV, V, VI i VII na Koncercie ,,Święty Mikołaj w tarapatach”

Dnia 01.12.2022 r. uczestniczyliśmy w mikołajkowym koncercie, w którym to Pan Sprężynka przedstawił nam pełną ciepła i świątecznego uroku opowieść związaną ze świętami Bożego Narodzenia, w której bohaterem był Święty Mikołaj, spełniający dziecięce marzenia. Koncert Pana Sprężynki z zespołem Bąbel Ziombel był doskonałym repertuarem z szałowymi strojami, świąteczną scenografią, humorystyczną konferansjerką, zawodowym, dynamicznym graniem na żywo, oraz wspaniałą zabawą, w której przedszkolaki cały czas uczestniczyły, tańcząc, śpiewając, bawiąc się wspólnie z muzykami. Dzieci miały okazję wysłuchać znanych, dziecięcych, świątecznych hitów zaaranżowanych w rytmie reggae, sca, disco, folk, jak również autorskich przebojów zespołu napisanych specjalnie na koncerty mikołajkowe. Na koniec nasze przedszkolaki miały okazję spotkać się ze Świętym Mikołajem, z którym rozmawiały i przekazały prośby o wymarzonych prezentach pod choinkę.
Zespół zapewnił nam doskonałą zabawę w świątecznym klimacie.

Ewelina Bonus- Chludzińska, Joanna Krajewska