Pamiątki z akcji „Narodowe Czytanie” A.D. 2021

Nasze przedszkole w tym roku po raz pierwszy wzięło udział w „Narodowym Czytaniu” – ogólnopolskiej akcji czytelniczej, która jest organizowana pod honorowym patronatem Prezydenta RP. Nasze przedszkole otrzymało list z podziękowaniem za zaangażowanie w udział w akcji. W liście od Prezydenta Andrzeja Dudy czytamy: Moralność pani Dulskiej czytana była na wiele orginalnych sposobów, a każdy z nich potwierdził znaczenie i żywotność tego utworu”. Pani Prezydentowa – obdarowała nas prezentem – cennym egzemplarzem dzieła „Moralność pani Dulskiej” G. Zapolskiej z dedykacją. Cieszymy się, iż ta niezwykła przesyłka pozwoli nam częściej wracać pamięcią do organizowanych przez nas wydarzeń oraz będzie śladem działalności naszego przedszkola dla przyszłych pokoleń.