Tytka charytatywna

Zbiórka artykułów żywnościowych i przemysłowych

w Przedszkolu Miejskim Nr 17 Kraina Misiów

W Krainie Misiów odbyła się kolejna zbiórka w ramach działań Przedszkolnego Koła Caritas. Idea akcji opierała się na wypełnieniu papierowej torby, zwanej                „tytką” artykułami pierwszej potrzeby – spożywczymi i przemysłowymi, które trafią do ubogich i potrzebujących. I tym razem rodzice oraz dzieci, pracownicy przedszkola nie zawiedli. Dziękujemy za Waszą ofiarność i pomoc okazaną                        w ramach akcji charytatywnych organizowanych przez PK Caritas. Nasza mała społeczność spisała się na medal, ale największą wartością dobroczynności jest szansa ukształtowania młodego pokolenia o silnej odpowiedzialności za drugą osobę, dla którego empatia i wrażliwość nie będą obce.

Zgromadzone produkty zostały przewiezione                                                                            do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Ostrołęce                                                                    i przekazane potrzebującym rodzinom w formie paczek świątecznych. W imieniu pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie składamy serdeczne podziękowania naszym darczyńcom oraz życzymy

ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA