Żegnaj przedszkole

W dniach 15.06 i 22.06. 2023r. w grupie IV i V odbyło się uroczyste pożegnanie sześciolatków. Starszaki rozpoczęły program artystyczny tradycyjnie polonezem, recytowały wiersze, które mówiły, o tym jak trudno rozstać się z przedszkolem, wspominały miłe chwile w nim spędzone. Zaprezentowały się w wielu piosenkach, tańcach i układach rytmicznych. Po części artystycznej Pani dyrektor podziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła sukcesów w szkole, natomiast rodzicom podziękowała za współpracę i pomoc na rzecz przedszkola. Dzieci, które rozpoczynają nowy etap edukacji otrzymały pamiątkowe książki oraz dyplomy ukończenia przedszkola. Wszystkim absolwentom życzymy słonecznych wakacji i sukcesów w szkole!

Ewelina Bonus – Chludzińska

Agnieszka Mamińska