Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20.09.2023r. w naszym przedszkolu panowała wspaniała atmosfera . Od rana, na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, ponieważ wszystkie przedszkolaki świętowały Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej. W tym dniu nie zabrakło atrakcji również w ” Krainie Misiów”. Cała społeczność przedszkolna uczestniczyła w przeróżnych grach, zabawach tanecznych i  konkurencjach , które dla dzieci zorganizowały Panie. Grupy III, IV, VI, VIII miały okazję również wyjść do Ostrołęckiego Centrum Kultury na teatrzyk pt. Doktor i jego zwierzęta.  W ramach Ogólnopolskiej Akcji “Dzień Przedszkolaka to ważne święto, uczcijmy je razem tańcem i piosenką” przedszkolaki z gr. VII zaśpiewały piosenkę ” Wszystkie przedszkolaki zostały nagrodzone np. medalami, balonikami czy też innymi upominkami.

Wszystkim dzieciom składamy najserdeczniejsze życzenia. Dużo zdrowia, radości, uśmiechu, zabawy, ruchu, czasu z najbliższymi! Wszyscy jesteście wyjątkowi, niepowtarzalni i wartościowi! Życzymy Wam, abyście każdego dnia czuli się Ważni, bo dużo znaczycie, a także żebyście czuli, że przedszkole to zabawa połączona z wielokierunkowym rozwojem. Przedszkole to bezpieczne miejsce, które stworzone jest dla każdego dziecka.

Ewelina Bonus – Chludzińska