Powitanie Jesieni

21.09.2023 r. dzieci z grupy Kraina Misia Uszatka  powitały ,,Panią Jesień” – nową porę roku, która od 23 września pozostanie z nami przez kilka miesięcy. Dzieci uczestniczyły w zabawach o tematyce jesiennej, poprzez które przyswoiły sobie wiadomości o rozpoczynającej się porze roku. Utrwaliły nazwy: owoców, warzyw, kolory liści, dowiedziały się, że nie tylko ludzie gromadzą zapasy, ale i zwierzęta. Wszyscy chętnie rozwiązywali zagadki i bawili się przy muzyce oraz z wielkim zaangażowaniem tworzyli kolorowe jesienne prace plastyczne. Przedszkolaki będą poszerzać swoją wiedzę, obserwować zmiany jakie przyniesie nam nowa pora roku podczas kolejnych zajęć i spacerów. Dzień ten upłynął w bardzo miłym nastroju.

Mamy nadzieję, że tak miło powitana jesień będzie: barwna, ciepła i bogata w jesienne skarby.

Ewelina Bonus – Chludzińska