Grupa II i VII na wycieczce w Miejskiej Straży Pożarnej

Dnia 25.10.2021 r. przedszkolaki z Krainy Gumisiów i z Krainy Misia Uszatka wyjechały autobusem do Miejskiej Straży Pożarnej w celu bliższego poznania zawodu strażaków i pracy jaką wykonują. Na miejscu powitał nas pan strażak, który zaprosił dzieci do zwiedzania i obejrzenia samochodów strażackich i akcesoriów którymi posługuje się w swojej pracy strażak.

Dzieci były bardzo zainteresowane i z uwagą słuchały pana strażaka oraz przyglądały się prezentowanym akcesoriom i przymierzały kask. Tak bardzo spodobało się dzieciom, że niektóre przedszkolaki stwierdziły, że zostaną strażakiem, albo strażaczką. Było dużo radości, zwłaszcza, ze dzieci miały okazję jechać autobusem, co jeszcze bardziej uatrakcyjniło całą wycieczkę.

Napisała: B. Kilijańska