„Mały Miś w świecie wielkiej literatury”

18.11.2021r. Do Przedszkola Miejskiego nr 17 „Kraina Misiów”, do gr. IV Kraina Misia Paddingtona przyjechał pan Tycjan Kulesza – konsultant oświatowy Wydawnictwa MAC Edukacja. Wizyta ta związana była z udziałem naszej grupy przedszkolnej w projekcie czytelniczym „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Dzieci wysłuchały opowiadania pt. „Gdy Pola się zgubi” Gabrieli Rzepeckiej – Weiss, Wydawnictwa Dwukropek. Bajka opowiada o przygodach dziewczynki Poli, która uczy się jak należy postępować w przypadku zagubienia się. Ku naszemu zaskoczeniu otrzymaliśmy książkę w prezencie – Bajki terapeutyczne „W ogrodzie pana Różyczki” Wydawnictwa MAC. Na pamiątkę spotkania pan Tycjan otrzymał od przedszkolaków Misiową Laurkę.