Spotkania czytelnicze z rodzicami i babcią w Krainie Misia Uszatka

W dniach od 7.12.2021 r. do dnia 13.12.2021 r. w grupie VII “Kraina Misia Uszatka” odbyły się spotkania czytelnicze z rodzicami i babcią. Naszym gościem była babcia Mikołaja K. pani Grażynka, która zaprosiła dzieci do wysłuchania opowiadania pt. “Pomocnicy Świętego Mikołaja”. Przedszkolaki z zainteresowanie słuchały, następnie zaśpiewały i zatańczyły dla babci Grażynki

Odwiedził nas też tata Franusia pan Radek Siewierski, który przeczytał dzieciom opowiadanie: “Lokomotywa wielu kolorów” oraz utwór literacki: “Lokomotywa” autorstwa J. Tuwima. Dzieci były rozbawione humorem w wierszu “Lokomotywa”. Na zakończenie spotkania pan Radek otrzymał wielkie brawa, a przedszkolaki bawiły się w zabawę”Jedzie pociąg z daleka”.

Były to bardzo miłe spotkania, a czytanie dzieciom jak się okazuje zawsze ma wielką moc wzbogacania wiedzy, doświadczeń dzieci i okazji do poznawania ciekawych opowiadań i ich bohaterów.

Napisała: B. Kilijańska