Wycieczka do sklepu ogrodniczego

Dnia 29 marca 2023r. dzieci z grupy VIII Krainy Troskliwych Misiów wybrały się na wycieczkę do sklepu ogrodniczego. Na miejscu przywitała nas bardzo miła Pani ekspedientka, która opowiedziała jaki towar znajduje się w sklepie. Wszyscy z zaciekawieniem słuchali o rodzajach cebulek, nasion i sadzonek różnych roślin ogrodowych, narzędziach potrzebnych do pielęgnacji roślin oraz środkach ochrony. Wycieczka ta dostarczyła przedszkolakom wiele pozytywnych wrażeń, wzbogaciła je o nowe wiadomości i spostrzeżenia. Dzięki takim zajęciom dzieci poszerzyły swoją wiedzę na temat poznania etapów rozwoju roślin oraz czynników wpływających na ich rozwój. Dzieci utrwalały również właściwe, kulturalne zachowanie się w miejscach publicznych.

Dziękujemy Pani ekspedientce za miłe przyjęcie naszej grupy.

M. Bialik