Dzień Otwarty w naszym przedszkolu

11 maja 2023r.  w naszym przedszkolu odbył się Dzień Otwarty. Do placówki przybyły dzieci wraz z rodzicami, które od 1 września zostały przyjęte do naszego przedszkola. Wszystkich gości przywitał Miś Yogi i zaprosił do sali starszaków. Dzieci wraz z rodzicami obejrzały występ przedszkolaków, uczestniczyły w zabawach muzyczno- ruchowych przygotowanych przez p. Bożenę Kośka. Następnie miały możliwość zwiedzenia przedszkola. Później nastąpiła najmilsza część dla dzieci – możliwość pobawienia się zabawkami. Dziewczynki bawiły się lalkami, wózkami, przyrządzały smaczne dania, chłopcy jeździli samochodami, konstruowali z klocków budowle. Następnie spędziły radosny czas w ogrodzie przedszkolnym. Zjeżdżały na zjeżdżalniach, huśtały się na huśtawkach, wspinały się na drabinki oraz bawiły się na karuzeli. Było wiele radości i śmiechu.

Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców był to mile spędzony czas.

Joanna Krajewska