,,Action Songs”- II Ogólnopolski Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

Dziewczynki z grupy V Kraina Misia Jogiego wzięły udział w II Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Anglojęzycznej Online ,,Action Songs”. Konkurs był objęty honorowym patronem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty, zorganizowany został przez Niepubliczne Przedszkole Językowe ,,Mali Giganci” w Toruniu. Konkurs miał na celu zaprezentowanie umiejętności wokalnych i językowych przedszkolaków, propagować naukę języka angielskiego poprzez piosenkę, motywować przedszkolaki do nauki języka obcego w ciekawy i przyjemny sposób oraz przygotować dzieci do publicznych wystąpień. Obie dziewczynki wykazały się ogromnym zaangażowaniem, zachwyciły swoją prezentacją i kreatywnością wykonania piosenki, czerpały ogromną radość z posługiwania się językiem angielskim podczas uczestnictwa w aktywnościach muzyczno-ruchowych. Laureatki otrzymały pamiątkowe dyplomy, Gratulujemy dziewczynki!