Bal karnawałowy w „Krainach misiowych”

Bal Karnawałowy odbył się dnia 28 stycznia. Przedszkolaki przyszły przebrane w oryginalne stroje karnawałowe. Dzięki tym przebraniom dzieci zamieniły się w swoje ulubione postaci z bajek i kreskówek. Były więc postacie z Psiego Patrolu, Superbohaterowie, Kicie kocie, wróżki, księżniczki Disneya, biedronki, żołnierze, piraci. Dzieci chętnie tańczyły przy muzyce, uczestniczyły w pląsach i korowodach. Nie zabrakło konkursów, gier, kreatywnych zabaw, dekoracji i pysznego jedzenia. A na koniec wszystkie grupy wykonały sesje zdjęciowe. Dzieciom najbardziej podobały się tańce z balonami, zabawy w śmieszne kroki i miny, choreografie taneczne do ulubionej muzyki.

Tego dnia dobre humory udzieliły się wszystkim dzieciom. Bal był wyjątkowy, niepowtarzalny.