Bezpieczny przedszkolak

W środę 27.09.23r. w Krainie Misiów odbyło się spotkanie z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Dzieci poznały specyfikę pracy policjanta i przyjrzały się z bliska jak wygląda samochód policyjny. Policjanci w formie praktycznej przypomnieli dzieciom podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię. Następnie wytłumaczyli  jak dbać o własne bezpieczeństwo                                                                    w codziennych sytuacjach oraz do kogo zwracać się  o pomoc w sytuacji zagrożenia. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości, wykazały się doskonałą wiedzą                                                                                             i bezbłędnie podawały numery alarmowe. Nie zabrakło także wspólnych zdjęć z policjantami. Serdecznie dziękujemy za spotkanie i czekamy na kolejne!

Beata Bywald