Dzień Chłopca

Dnia 30.09.2021 r. przedszkolaki obchodziły Święto Chłopców. Już od samego rana dało się wyczuć odświętną atmosferę! Dziewczynki odśpiewały uroczyste “Sto lat” i złożyły chłopcom najserdeczniejsze życzenia i symboliczne upominki. W każdej grupie był słodki poczęstunek, wszystkie dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy przy różnorodnych pląsach muzyczno – ruchowych, konkurencjach sportowych. Następnie dzieci bawiły się na magicznym dywanie. Jednak to nie był koniec atrakcji! Dzieci z gr. VII odwiedziła pani Hania Bojarska – mama Klary i zaprosiła dzieci do wspólnej zabawy przy dźwiękach muzyki gitarowej. Dzieci z gr. II były w kinie, zaś najmłodsze przedszkolaki spędziły ten uroczysty dzień w salonie zabaw.

Radości oraz wzruszeń nie było końca.