Fabryka bombek – kreatywne warsztaty świąteczne

Dnia 08.12.2022r. dzieci z grupy III „Kraina Kolargola” i VIII „Kraina Troskliwych Misiów” wybrały się na wycieczkę autokarową do FABRYKI BOMBEK. Autokar dowiózł przedszkolaków do Stacji Edukacji Szkoły Języka Angielskiego w Olszewo-Borkach, gdzie czekało na dzieci sporo atrakcji. Każdy uczestnik warsztatów tworzył urocze bombki, mogące stać się wyjątkową świąteczną ozdobą. W specjalnie zaaranżowanej poczcie, dzieci przygotowywały listy do Świętego Mikołaja. Dodatkową atrakcją była świąteczna ścianka zdjęciowa pt. ,,Przed warsztatem Świętego Mikołaja”, gdzie wszyscy chętnie pozowali do zdjęć.

Pełni wrażeń, z wytworami własnej pracy i w przedświątecznym nastroju, przedszkolaki wróciły do przedszkola.

Marzena Bialik