Festiwal Piosenki Przedszkolnej

27 maja w Ostrołęckim Centrum Kultury odbył się Festiwal Piosenki Przedszkolnej. Wśrod dzieci z ostrołęckich przedszkoli zaprezentowały się również  nasze śpiewające artystki. Aleksandra Ciecierska z grupy VIII Krainy Troskliwych Misiów wystąpiła solo   z piosenką   pt Wszyscy jesteśmy Polakami. Natomiast w duecie zaśpiewały: Lidia Tomaszewska i Gabriela Mierzejewska z grupy V Krainy Misia Yogiego piosenkę pt Skaczące nutki. Dziewczynki pięknie prezentowały wybrane przez siebie utwory wyrarzając siebie, swoją radość jaką niesie śpiewanie.

Spotkanie było okazją do obejrzenia młodych telentów wokalnych                             i estradowych z wszystkich przedszkoli w naszym mieście. Oprócz gromkich oklasków publiczności były również nagrody  i słodkie upominki.