Międzyprzedszkolny Przegląd Gadek, Inscenizacji i Wierszy Kurpiowskich- I miejsce Aleksandry z gr. IV

Dnia 07.03.23r .  Aleksandra Pyskło z grupy Misia Paddingtona wzięła udział w IX Przeglądzie Gadek, Inscenizacji i Wierszy Kurpiowskich pod hasłem “Mali ambasadorowie gwary kurpiowskiej”. Ola zaprezentowała wiersz pt. ,,Baran” Adama Chętnika.  Występ Oli zachwycił publiczność. Komisja konkursowa w składzie: Aneta Larent- Wójt Gminy Olszewo Borki, Sylwia Laska Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury oraz Marzena Borkowska Dyrektor Szkoły Podstawowej w Olszewie-Borkach miała trudny wybór, aby wyłonić zwycięzców i przyznała wszystkim przedszkolakom pierwsze miejsca. Aleksandra otrzymała dyplom i wspaniałe nagrody.

Konkurs zorganizowany został przez Gminną Bibliotekę Publiczną i Przedszkole Samorządowe w Olszewie-Borkach.

Gratulujemy Oli zajęcia I miejsca  w konkursie i życzymy dalszych sukcesów.

Ewelina Bonus – Chludzińska