Mikołajki

We wtorek 6 grudnia jak dobrze Wiecie Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga worek niezmordowanie, każdy od niego prezent dostanie. Kiedy rozda w naszym przedszkolu prezenty do innych dzieci ruszy uśmiechnięty!

W tym dniu dzieci z Krainy Misiów przeniosły się w „bajkowy świat”. Nasze przedszkolaki wyglądały jak małe Mikołaje i Panie Mikołajkowe, Elfy czy renifery, ponieważ wszystkie były ubrane wyjątkowo – po prostu „mikołajkowo”. Od rana w grupach panowała świąteczna atmosfera, gwar i radość, dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały na przyjście niezwykłego gościa. Kiedy rozbrzmiały dzwoneczki było jasne, że Św. Mikołaj jest tuż, tuż. Przywitały go uśmiechnięte i radosne dzieci. Święty Mikołaj obdarował prezentami wszystkie przedszkolaki, te podziękowały piosenkami i wierszami. Dzieci poprosiły miłego gościa, aby odwiedził ich za rok i … oczywiście obiecały, że będą grzeczne.

Beata Bywald