Narodowy Dzień Sportu w Krainie Misiów

W poniedziałek 18.09. dzieci z Krainy Misia Kolargola i Krainy Misia Ruperta świętowały Narodowy Dzień Sportu. Była to wspaniała okazja do sprawdzenia się w różnych konkurencjach, przedszkolaki wykorzystały ją znakomicie i aktywnie uczestniczyły w sportowej rywalizacji. W tym dniu nie zabrakło zabaw z piłką, celowania, pokonywania przeszkód ! Dzieci bardzo dobrze poradziły sobie z konkurencjami, wykazały się szybkością, zwinnością, skocznością. Oczywiście wszyscy wzorowo poradzili sobie w tych zmaganiach sportowych i otrzymali zasłużony medal! Przedszkolaki nauczyły się, że sport to bardzo przyjemna i emocjonująca forma spędzania czasu, która daje wiele radości i wspomaga naszą kondycję fizyczną oraz zdrowie.

Beata Bywald