Piknik rodzinny

06.06.2024r. w naszym przedszkolu odbył się Piknik rodzinny, zorganizowany przez całą społeczność Przedszkola Miejskiego Nr 17 “Kraina Misiów”. Dzieci z poszczególnych grup zaprezentowały programy wokalno-taneczne. Piękne występy przedszkolaków oklaskiwała licznie zgromadzona publiczność. Fantastyczną zabawę zapewnił zespół muzyczny Magnum, który bawił nas swoją muzyką, a także konkursem rodzinnym w stylu “Jaka to melodia”. Do wspólnej zabawy przy zumbie zachęcały panie: Paula Skiba i Angelika Siwiec z Akademii Tańca Magik. Podczas trwania imprezy można było skorzystać z wielu atrakcji: dla dzieci przygotowana była dmuchana zjeżdżalnia, zdjęcia w fotobudce, balony, popcorn, wata cukrowa. Piknik uatrakcyjniła obecność: Straży Pożarnej, Policji, grupy ratowniczej Nadzieja, Nadleśnictwa oraz trenera Akademii Małego Sportowca. Serdeczne dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za obecność i wspólną zabawę. Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz wszyscy pracownicy naszego przedszkola, składają serdeczne podziękowania Rodzicom, za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie Pikniku.

Ewa Poteraj