,,Poczytajmy Dzieciom” – spotkania czytelnicze z rodzicami w grupie VII

W ramach akcji „Poczytajmy dzieciom” grupę VII we wtorek 21.11.23r. odwiedziła mama Ignasia i przeczytała następujące bajeczki: ,,Słoń Trąbalski’’, „Nieśmiały Kotek’’, „Odważny Tygrysek”, w czwartek 23.11.23r. bajeczkę pt.: „Miś Uszatek” przeczytała mama Jadwigi, natomiast  w piątek 24 .11.23r. mama Łucji przeczytała dzieciom bajeczki pt.: „Wizyta Świętego Mikołaja’’, „Świnka Peppa’’ ,  ,,Psi Patrol’’.                                                                             Systematyczny kontakt dziecka z książką aktywizuje jego rozwój intelektualny i emocjonalny, budzi wrażliwość estetyczną, sprzyja rozwojowi postaw twórczych oraz wyzwala ekspresję dziecięcą. Aby czytanie bajek umilić, zapraszamy rodziców do przedszkola. Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy kolejnych rodziców.
Dziękujemy mamie Ignacego- pani Małgorzacie, Jadwigi- pani Aleksandrze i Łucji- pani Katarzynie z naszej grupy za przeczytanie bajeczek oraz wspaniałe upominki.

Ewelina Bonus – Chludzińska