Uśmiech jest dobry na wszystko

W piątek 06.10.2023r. dzieci z grupy Krainy Kubusia Puchatka, Krainy Misia Kolargola, Krainy Misia Ruperta i Krainy Misia Uszatka włączyły się w obchody Światowego Dnia Uśmiechu, który od 1999 r. świętowany jest w pierwszy piątek października.

Celem obchodów było uświadomienie najmłodszym roli uśmiechu i życzliwości w życiu człowieka, wspieranie rozwoju umiejętności społecznych i doświadczania radości ze wspólnej zabawy.

Przedszkolaki łowiły uśmiechnięte rybki, szukały w sali ilustracji z uśmiechniętymi twarzami, układały odnalezione obrazki z postaciami od najmłodszych do najstarszych, śpiewały, rysowały, kolorowały i uczestniczyły w różnych zabawach ruchowych.

Był to naprawdę radosny i uśmiechnięty dzień.

Zachęcamy wszystkich żeby uśmiechali się jak najczęściej. Uśmiech jest niesamowitym darem, który możemy ofiarować każdemu.

Barbara Długołęcka