Wielkanocny zajączek i jego niespodzianki w grupie IV i VI

Każdego roku, tuż przed świętami Wielkanocnymi, przedszkolaki ze szczególną niecierpliwością wyczekują Zająca Wielkanocnego, bo to dla nich najważniejszy symbol tych świąt. Taka też świąteczna atmosfera zapanowała w środę 05.04.2023 r.,  w tym dniu ,,zajączek” przygotował dla dzieci mnóstwo poleceń, zabaw i zadań tropiących, których dopiero rozwiązanie prowadziło do czekoladowych jajeczek. Poszukiwania wywołały dużo radości i pozytywnej energii, co widać na zdjęciach. Na koniec zabaw dzieci wykonały pracę plastyczną- piękne zajączki zarówno w grupie IV, jak i VI.

Wraz z Zajączkiem Wielkanocnym wszystkim naszym wychowankom oraz ich rodzicom życzymy zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych.

Ewelina Bonus- Chludzińska,  Aneta Bralska