Wycieczka do Szkoły Muzycznej

Dnia 29 marca 2022r. dzieci z grupy IV,V i VIII, udały się na wycieczkę do Szkoły Muzycznej. Przedszkolaki wysłuchały koncertu w wykonaniu uczniów szkoły muzycznej. Podczas występu solistów, dzieci dowiedziały się na jakich instrumentach grają artyści. Miały okazję poznać takie instrumenty jak: fortepian, gitara, skrzypce, saksofon, kontrabas, wiolonczela, klarnet, akordeon. Dowiedziały się  z czego wykonane są instrumenty i w jaki sposób wydobywa się z nich dźwięk. Dzieci były zafascynowane wyglądem szkoły i umiejętnościami jej uczniów. W tym dniu towarzyszyły im niezapomniane przeżycia, które rozbudziły w nich zainteresowanie muzyką.

Serdecznie dziękujemy nauczycielom i uczniom za zaproszenie i miło spędzony czas.