Wycieczka do Teatru Lalki i Aktora w Łomży

Dnia 20.06.2023r. dzieci z grupy I Kraina Kubusia Puchatka, wybrały się na wycieczkę autokarową. Przedszkolaki wraz z rodzicami i swoimi paniami zwiedziły Teatr Lalki i Aktora w Łomży oraz obejrzały spektakl pt. „Karius i Baktus”. Następnym celem wycieczki było Muzeum Przyrody w Drozdowie oraz poznanie ekspozycji przyrodniczych i historycznych, świata dawnego dworu Lutosławskich, fauny i flory Doliny Narwi i Kotliny Biebrzańskiej. W ramach odpoczynku, uczestnicy wybrali się na spacer po alejkach parkowych, a w zacisznej wiacie urządzono poczęstunek. Wycieczka była okazją do miłego spędzenia czasu, zacieśniania więzi, pogłębienia relacji na wielu płaszczyznach, a wszystko to  przy wykorzystaniu pięknej pogody i walorów przyrodniczych.

Ewa Poteraj

Małgorzata Wilkowska