Bal karnawałowy

Jak przystało na karnawałową tradycję, dnia 12.01.2024r w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Naszym gościem był zespół „Magnum”, dzięki któremu ten dzień był wyjątkowy i niepowtarzalny. Przedszkolaki w doskonałym nastroju oraz wymarzonych bajecznych strojach uczestniczyły w organizowanych muzyczno-tanecznych zabawach. Humory dopisywały każdemu uczestnikowi balu, nie brakowało pomysłów na dobrą zabawę. Dzieci chętnie tańczyły przy muzyce, uczestniczyły w pląsach i korowodach. Nie zabrakło także konkursów, gier, kreatywnych zabaw, dekoracji i pysznego jedzenia. Na zakończenie wszystkie grupy wykonały sesje zdjęciowe.

Serdecznie dziękujemy zespołowi „Magnum” (Pani Joannie – mamie Natalki, Panu Arkadiuszowi oraz Panu Andrzejowi) za wspaniałą zabawę!

Aneta Bralska