„Uśmiech dziecka największym skarbem…”

Nie trzeba nikomu mówić, że 1 czerwca to najradośniejsze, najweselsze i najbardziej rozkrzyczane święto ze wszystkich świąt. Dzień ten należy do wszystkich dzieci zarówno tych najmłodszych, jak i tych troszkę starszych. 🙂       W naszym przedszkolu ten dzień obchodziliśmy niezwykle hucznie. Od samego rana panowała radosna atmosfera. Na przedszkolaków w każdej grupie czekało wiele różnych atrakcji i niespodzianek, były tańce, konkursy, zabawy z chustą animacyjną, w ogrodzie przedszkolnym, piknik, malowanie na foli w plenerze, rysowanie kredą, gry, malowanie tatuaży.  Odbyły się również wyjścia do sali zabaw na lody i do pizzerii.

I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od rodzin i nauczycielek, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.

To był wspaniały dzień, co można zobaczyć na zdjęciach poniżej .

Wszystkim Dzieciom życzymy dużo zdrowia, beztroski i wiele radości!

Ewelina Bonus – Chludzińska