Konsultant Oświatowy w Krainie Gumisiów

Dnia 21.11.2023r. do przedszkolaków z gr.II Kraina Gumisiów, przybył gość- pan Tomasz Jabłoński. Pan Tomasz jest konsultantem oświatowym wydawnictwa MAC oraz “przyjacielem” projektu czytelniczego “Mały Miś w świecie wielkiej literatury”, nad którym patronat honorowy objęło wydawnictwo MAC Edukacja.Nasz gość przeczytał dzieciom książkę pt.”Moc uczuć. Radość” – autorstwa znanej psycholożki Katarzyny Miller. Jest to nowa seria książek dla dzieci, której oś stanowią zagadnienia związane z emocjami. Mała, rudowłosa Kasia – bohaterka serii, to Alter ego autorki. Kasia próbuje zrozumieć targające nią uczucia, czasami bardzo trudne, pokazać, że emocje dotyczą każdego, są całkowicie naturalne oraz, że można sobie z nimi radzić.

Ewa Poteraj