Magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność, radość i miłość wszystkich wokół.

Ten magiczny czas, tę piękną atmosferę dało się odczuć również w naszym przedszkolu. Kolejny raz w przedświątecznym tygodniu wszystkie grupy wiekowe sprawiły radość swoim bliskim przedstawieniami jasełkowymi. Dzieci z dużym przejęciem i zaangażowaniem odgrywały swoje role oraz śpiewały kolędy. Świąteczny nastrój towarzyszył również rodzicom, którzy zadbali o ładne stroje dla występujących małych artystów i nagrodzili gromkimi brawami swoje pociechy. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd, pastorałek i składania sobie życzeń. Na koniec przedszkolaki wręczyły swoim rodzicom upominki, a wspólne zdjęcia były pamiątką i uwiecznieniem tego wyjątkowego spotkania. To wszystko sprawiło, że naprawdę poczuliśmy atmosferę zbliżających się świąt.

Joanna Krajewska, Ewelina Bonus – Chludzińska