Mały czy duży, zawsze kojarzy się z ciepłem, radością i miłością do drugiej osoby.

W dniu 25.11.2020r. przedszkolaki uczestniczyły w  wielkim  Święcie Krainy Misiów  czyli   Światowym Dniu Pluszowego Misia. Jest to nie tylko święto ulubionej zabawki dzieci, ale przede wszystkim święto patronów naszych grup. W tym roku obchody przebiegały pod hasłem ,,Świętuj z misiem zdrowo i sportowo”.  Podczas śniadania- niespodzianka! Dzieci samodzielnie robiły zdrowe, kolorowe kanapki, które później ze smakiem zjadały. Po śniadaniu odbyły się w grupach spotkania z misiami-patronami   oraz wspólna, wesoła zabawa. Przedszkolaki poznały historię  Święta Pluszowego Misia,  bawiły się przy piosenkach ,,Pluszowy miś”,  ,,Gummy Bear” , uczestniczyły w zabawach ruchowych z elementami muzykoterapii. Na zakończenie spotkania każda grupa otrzymała pamiątkowy dyplom oraz misiowe kolorowanki.  Podwieczorek-także niespodzianka: samodzielne wykonywanie oraz degustacja owocowych  szaszłyków.  W tym dniu  wszystkie dzieci świetnie się bawiły. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe święto zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas.

Uroczystość  przygotowały i przeprowadziły nauczycielki: Ewelina Kwaśny i Agnieszka Mamińska.

[ngg src=”galleries” ids=”21″ display=”basic_thumbnail”]