Mamo, tato jestem przedszkolakiem

Dni 21.10.2022 oraz 24.10.2022 na długo pozostaną w pamięci dzieci 3-letnich oraz ich rodziców z gr.I Kraina Kubusia Puchatka oraz gr.VII Kraina Misia Uszatka. W tych właśnie dniach odbyły się pierwsze ważne uroczystości w ich życiu – pasowanie na przedszkolaka. Uroczystości rozpoczęły się od powitania gości oraz przedstawienia krótkiej części artystycznej w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wiersze, zabawy ruchowe i tańce. Po części artystycznej, pani dyrektor Agnieszka Kowalska dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom.

Ewa Poteraj , Ewelina Kwaśny