Międzyprzedszkolny Konkursu Plastycznego pod hasłem: „Jak dbać o bezpieczeństwo swoje i bliskich”

Dnia15.06.2022r. w Przedszkolu Nr 13 odbyło się rozstrzygnięcie  Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego pod hasłem:  „Jak dbać o bezpieczeństwo swoje i bliskich”. W konkursie wzięły udział Amelka Aleksandrowicz z grupy VII “Kraina Misia Uszatka” oraz Kalina Kruczyńska z grupy III “Kraina Misia Kolargola”. Dziewczynki wykonały bardzo ładne  prace plastyczne i otrzymały dyplomy oraz nagrody. Brawa dla Amelki i Kalinki za kreatywność i zaangażowanie.  Celem konkursu było: promowanie bezpiecznych zachowań w codziennym życiu,  rozwijanie wśród dzieci wyobraźni i świadomości,  i co grozi dzieciom,  jeśli nie będą przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa,  np. W domu, na ulicy, czy w przedszkolu,  kształtowanie wyobraźni,  kreatywności,  inwencji twórczej dziecka.