Na spacer z nami rusz – wyjście edukacyjne do „Warzywniaka”

Dzieci z grupy VIII Kraina Troskliwych Misiów lubią aktywnie spędzać czas w przedszkolu. Korzystając z uroków jesiennej aury bawią się na placu zabaw i chodzą na spacery w pobliżu przedszkola. Podczas jednego                  z jesiennych spacerów przedszkolaki odwiedziły pobliski ,,warzywniak”, gdzie mogły zobaczyć, jakie owoce          i warzywa nam niesie nasza piękna jesień. Dzieci zobaczyły również mało znane im owoce i warzywa, których nie spotkają w sadach i ogrodach swoich dziadków. Najbardziej były zachwycone bogatą kolorystyką oglądanych warzyw i owoców oraz ilością jabłek o różnych nazwach. Po obserwacji tak kolorowych owoców i warzyw przedszkolaki wiedzą już, że jesień czaruje świat tysiącem barw i dostarcza nam mnóstwo witamin w postaci różnorodnych gatunków warzyw i owoców.

Marzena Bialik