Obchody Dnia Przedszkolaka

20 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy niezwykłe święto – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Ten  wyjątkowy dzień nasze przedszkolaki spędziły na wielu zabawach muzyczno – ruchowych i konkurencjach sportowych. Zorganizowano też zabawy z chustą animacyjną, balonami i pomponami. W każdej grupie, dzieci brały udział w konkursach i tańcach. Były też drobne upominki, pamiątkowe dyplomy, odznaki oraz słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że dzieci będą miło wspominać swoje święto. Wszystkim przedszkolakom życzymy dużo uśmiechu i radości oraz wspaniałych wspomnień. Każde dziecko starało się być Super Przedszkolakiem.

Joanna Krajewska, Beata Bywald, Ewelina Bonus – Chludzińska