PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Dzieci 3 letnie z Krainy Kubusia Puchatka mają już za sobą niezwykle ważną uroczystość jaką bez wątpienia było PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA, które odbyło się w dniu 29.10.2020r.

Uroczystość rozpoczęła się występem. Maluszki zaprezentowały przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką. Na pamiątkę tego emocjonującego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał medal oraz drobny upominek. Zakończenie uroczystości stanowiły pamiątkowe zdjęcia oraz pyszny tort. Nasze kochane trzylatki stały się pełnoprawnymi członkami naszej przedszkolnej społeczności.

[ngg src=”galleries” ids=”17″ display=”basic_thumbnail”]