Piknik Rodzinny

25 maja 2023r. odbył się Piknik Rodzinny dla Dzieci i Rodziców naszego przedszkola. Wydarzenie połączone było z obchodami Dnia Mamy i Taty. Pani wicedyrektor Iwona Ciecierska powitała przybyłych gości życząc udanej zabawy i serdecznie dziękowała za zaangażowanie w organizacji Pikniku Rodzinnego. Dzieci z wszystkich grup wiekowych zaprezentowały pokazy muzyczne oraz taneczne dziękując Rodzicom za miłość, uśmiech, dobre rady i przekazywane wartości. W trakcie pikniku skorzystać można było z bogatej oferty atrakcji dla całej Rodziny. Jedną z atrakcji był koncert zespołu wykonującego muzykę autorską Piotr Grzyb & Zupa Grzybowa. Zjawili się też goście specjalni – znane wszystkim Misie, które rozbawiały dzieci. Festynową atmosferę uzupełniały zabawy sportowe z trenerami, pokazy wozów strażackich i policyjnych, zabawy z edukacji przyrodniczo – leśnej, tańce – zumba, zjeżdżalnie dmuchane. Wiele radości sprawiła dzieciom loteria fantowa, przygotowana przez pracowników Nadleśnictwa, każdy los niósł ze sobą miłą niespodziankę. Dostępne były budki z popcornem, stoiska z ciastem przygotowane przez rodziców. Pogoda tego dnia była deszczowa, ale mimo tego mamy nadzieję, że sprawiliśmy wszystkim obecnym wiele radości.

Dziękujemy za okazaną pomoc w organizacji Pikniku Rodzinnego: Radzie Rodziców Przedszkola Miejskiego Nr 17 w Ostrołęce, Komendzie Miejskiej Policji, Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, OTS Korona, Zespołowi Szkół Zawodowych Nr 4, Nadleśnictwu oraz serdeczne podziękowania dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrołęce.

Joanna Krajewska

Bożena Kośka