Projekt Edukacyjny Paluszkowe Maluchy IV – Pająk Kazik i Szukanie Wiosny w gr. VII

21 marca grupa Kraina Misia Uszatka świetnie bawiła się realizując VII moduł projektu PALUSZKOWE MALUCHY – „Pajączek szuka wiosny”. Przedszkolaki uważnie i z zaciekawieniem wysłuchały opowiadania pt. „Wiosna”. Dzieci przywitały wiosnę tuptając, skacząc i klaszcząc zgodnie ze wskazówkami z wierszyka, poznały wiosenne zwyczaje zwierząt – budzenie się z zimowego snu, obserwowały wzrost roślin w kąciku przyrody, poznawały nazwy i wygląd kwiatów, które zwiastują wiosnę, wykonały pracę plastyczną ,, bazie”, obejrzały teatrzyk kukiełkowy pt. ,,Wiosna , ach to ty”. Podczas wyjścia na przedszkolny plac zabaw szukały wiosny wokół przedszkola i oglądały kotki na wierzbie.

Dzieci świetnie się bawiły !

Ewelina Bonus – Chludzińska