Przedszkolaki z wizytą w Szkole Podstawowej Nr 1

W poniedziałek 23.05.2022r. dzieci z grupy IV Kraina Misia Paddingtona zostały zaproszone do Szkoły Podstawowej nr 1. Przedszkolaki poznały starszych kolegów i koleżanki z kl. II z którymi spotkają się już we wrześniu. Grupa uczniów wraz z wychowawczynią panią Hanią Bojarską, przyjaźnie powitali gości, by poznać Szkołę. Przedszkolaki zwiedziły: sekretariat szkoły, gabinet dyrektora, bibliotekę oraz gabinet pielęgniarki. Pani Hania zaprosiła dzieci do klasy lekcyjnej, gdzie odbyła się lekcja pokazowa w wykonaniu uczniów tej klasy. Przedszkolaki miały również okazję wziąć udział w zabawie integracyjnej zainicjowanej przez gospodarzy, a także poznać najsłynniejszy wiersz patrona szkoły -Stanisława Jachowicza – “Chory kotek”. Na znak przyjaźni szkoły i przedszkola, dzieci wręczyły uczniom wykonane przez siebie zakładki do książek. Bardzo dziękujemy pani Hani za przeprowadzone spotkanie.