PRZEGLĄD PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ

W środę 15 czerwca w naszym przedszkolu odbył się  Przegląd Piosenki Przedszkolnej.

Głównym celem tej uroczystości było rozwijanie zainteresowań   i zdolności muzycznych dzieci, rozbudzanie zamiłowania do śpiewu, ale także integracja środowiska przedszkolnego.

Przegląd rozpoczęły dziewczynki z grupy VII –  Krainy Misia Uszatka –  Amelia Aleksandrowicz, Amelia Cichocka i Amelia Sawicka zaśpiewały „Przedszkolną Sambę”.

Przedszkolaki z gr I Krainy Kubusia Puchatka,  zaprezentowały piosenkę  „Piłka Oli”.

Grupę drugą Krainę Gumisiów reprezentowały dziewczynki w utworze „Dla rodziców”.

Również dziewczynki z gr III Krainy Misia Koralgola zaśpiewały i zatańczyły do utworu „Wiosenna łąka”.

Piosenkę  „Mam 6  lat” zaśpiewały dzieci z  gr IV Krainy Misia Paddingtona .

Grupę  V Krainę  Misia  Yogiego  reprezentowały Dagmara  Chrzaniuk, Aleksandra  Borkowska  oraz  Amelka  Jędrzejczyk   z utworem „Piosenka dla Supełka”.

„Uśmiechnięte buzie” to piosenka, którą zaśpiewali Kinga Chojnowska i Grześ Somański z gr VI Krainy Misia Ruperta

Julia Sipowicz i Ania Mrozek z grupy VIII Krainy Troskliwych Misiów jako ostatnie uczestniczki przeglądu zaśpiewały piosenkę „Maluję wielki dom”.

Uczestnicy Przeglądu otrzymali duże brawa. Na zakończenie  wszystkie dzieci wzięły udział w zabawie muzyczno-ruchowej „Hej zielona żabko”. Wszystkim uczestnikom gratulujemy występu!