Realizacja projektu edukacyjnego ,,Paluszkowe Maluchy IV‘’

W lutym 2024 roku grupa Kraina Misia Uszatka  zrealizowała Moduł VI Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Paluszkowe Maluchy”, który miał tytuł – „Pajączek i zimowe zwierzątka”. W ramach realizacji tego modułu podjęto i zrealizowano następujące działania: dzieci poznały zwierzątka dalekiej północy i wysłuchały opowiadania A. Deliś ,, Odwiedziny Pani Sójki”, nauczyły się rymowanki z pokazywaniem,  wysłuchały historyjki obrazkowej pt. ,,Zimowa kraina i jej mieszkańcy”, rozwijały spostrzegawczość i logiczne myślenie poprzez zabawę „Dopasuj obrazek”, wykonały pracę plastyczną „Pingwinek”.

W marcu będziemy realizować kolejny moduł tego projektu edukacyjnego, który rozwija u dzieci spostrzegawczość, logiczne myślenie oraz wzbogaca repertuar ruchów dzieci.

Ewelina Bonus- Chludzińska