Roztańczony Disney

W środę 07.02.24r. w Ostrołęckim Centrum Kultury, przedszkolaki z Krainy Gumisiów, Krainy Misia Kolargola, Krainy Misia Ruperta, Krainy Misia Yogi i Krainy Troskliwych Misiów miały możliwość posłuchania najpiękniejszych piosenek  z bajek Disneya. Do zaczarowanej krainy przeniósł nas Olaf – chyba najbardziej rozpoznawalny bałwan na świecie.  Dzieci usłyszały dynamiczne utwory i wzruszające ballady z takich filmów jak: „Kraina Lodu”, „Viana”, „Toy Story”, „Mała syrenka” czy „Król Lew”.                                                                            Koncert wzbogacony był prezentacją multimedialną pobudzającą wyobraźnię młodego widza a całemu przedstawieniu towarzyszyła muzyka na żywo. Bawiliśmy się doskonale.

Barbara Długołecka