Święto Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to najpiękniejsze słowa dla każdego wnuczka i wnuczki.

W dniach od 23 do 27 stycznia 2023r. odbyły się uroczyste spotkania, które stały się tradycją w naszym przedszkolu. Liczni przybyli goście, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki, tańce, grupa VI przedstawiła jasełka. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełne uśmiechu, radości i dumy. Na koniec wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi laurkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy, uczestniczyli w zabawach tanecznych i brawami dziękowali za występy.

Joanna Krajewska