Uroczyste Pożegnanie Przedszkolaków

Koniec czerwca upłynął w Krainie Misiów na pożegnaniach przedszkolaków, ponieważ trzy grupy z naszej placówki pożegnały przedszkolne mury: gr. IV Kraina Misia Paddingtona, gr. V Kraina Misia Jogiego, gr. VIII Kraina Troskliwych Misiów. Jednak przed odejściem, ostatniego dnia dzieci zaprezentowały swoje umiejętności w wyjątkowo przygotowanych na tę okoliczność montażach słowno- muzycznych. Wszystkie prezentowane przez dzieci wiersze i piosenki mówiły o zakończeniu pewnego etapu ich życia, o nadziejach związanych z nowym środowiskiem, o planach wakacyjnych. Rodzice i nauczycieli byli bardzo dumni i wzruszeni tą chwilą. Po części artystycznej nastąpiło wystąpienie Pani Dyrektor, która życzyła wszystkim absolwentom samych sukcesów w szkole oraz udanych wakacji. Były również podziękowania dla rodziców za zaangażowanie w życie przedszkola. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy ukończenia przedszkola oraz książki.