VIII Dziecięcy Festiwal Tańca

W środę 31 maja 2023r. odbył się VIII Dziecięcy Festiwal Tańca.                        Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Ostrołęki Pan Łukasz Kulik. W festiwalu zaprezentowało się 9 grup przedszkolnych w tym Przedszkole Samorządowe z Rzekunia. Uroczystość uświetnił występ Zespołu Tańca Ludowego „Ostrołęka” im. Jerzego Białobrzewskiego. Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymali statuetki, dyplomy i prezenty.

Zostały wręczone również 4 nagrody specjalne:

I wyróżnienie – Przedszkole Miejskie Nr 13 „Kraina Przygód”

II Wyróżnienie – Przedszkole Samorządowe w Rzekuniu

III wyróżnienie Przedszkole Miejskie Nr 10

IV wyróżnienie – Przedszkole Miejskie Nr 17 „Kraina Misiów”

Nagrodę Grand Prix otrzymało Przedszkole Miejskie Nr 7 „Tęczowa Kraina”

Słowa podziękowania kierujemy do Prezydenta  Miasta Ostrołęki – Pana Łukasza Kulika, dzieci, nauczycieli, instruktorów, wszystkich sponsorów, którzy wsparli organizowane przedsięwzięcie.

Mamy nadzieję, że dla wszystkich ten dzień był pełen wrażeń i na długo pozostanie w pamięci.