Warsztaty slime w Krainie Kubusia Puchatka

12 kwietnia 2024r. dzieci z Krainy Kubusia Puchatka brały udział w warsztatach slime w sali zabaw Morska Kraina. Slime to zabawka, masa plastyczna, która rozwija: zmysły, zręczność, wyobraźnię i kreatywność. Maluszki samodzielnie wytworzyły własnego ciągnącego się slime. Utworzenie idealnej masy zajęło dzieciom sporo czasu i wymagało wytrwałości. Nikt nie poddał się i doprowadził swojego slima do doskonałej formy. Wysiłek dzieci opłacał się, bo wytworzone glutki okazały się świetną, relaksującą  zabawą. Dzieci korzystały też z atrakcji sali zabaw Morska Kraina: wspinały się na drabinki, chodziły po platformach, zjeżdżały ze zjeżdżalni, bawiły się w suchym basenie, budowały przestrzenne konstrukcje z pianek o różnym kształcie. Zabawy spodobały się wszystkim dzieciom.

Joanna Krajewska