Wycieczka do ZOO.

Na dzień 20 czerwca starszaki z Krainy Misia Jogiego, Krainy Misia Paddingtona oraz Krainy Troskliwych Misiów czekały  z  niecierpliwością.          Tego dnia  przedszkolaki  wyjeżdżały   na wycieczkę  autokarową   do  ZOO            w Warszawie.

Ogród zoologiczny to miejsce do ciekawego spędzenia wolnego czasu. Przedszkolaki pogłębiły swoją wiedzę o dzikich zwierzętach i mogły zobaczyć je na własne oczy. Z ogromnym zainteresowaniem oglądały różnorodne zwierzęta, słuchały ciekawostek na ich temat no i spędziły dużo czasu na świeżym powietrzu  co dodatkowo sprawiło dzieciom ogromną frajdę.  Humory dopisywały podczas całej wycieczki. Zmęczone, ale szczęśliwe przedszkolaki wróciły do Ostrołęki.

Wyjazd  zorganizował  starszakom  Pan  Prezydent  Łukasz  Kulik  w  podziękowaniu   za  udział  w   międzynarodowym   projekcie badawczo-edukacyjnym PARTICIPA. Serdecznie dziękujemy !