Wycieczka gr. IV i VIII do teatru Guliwer w Warszawie

17 listopada grupa IV i VIII wybrały się na wycieczkę do Warszawy do Teatru Guliwer.

Celem wycieczki było rozbudzenie między innymi zainteresowania kulturą oraz wyzwolenie pozytywnych uczuć i emocji . Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie podróżować autokarem oraz poznały zasady prawidłowego zachowania się w teatrze.

Przedszkolaki obejrzały spektakl pt ” Bajka o deszczowej kropelce i tęczy” . To poetycka opowieść o dojrzewaniu do odpowiedzialności , empatii i poświęcenia dla innych. Niezwykłe losy małej kropelki wody, która pragnie uratować świat od suszy układają historię z pięknym zakończeniem i puentą: Warto pomagać innym. Przedstawienie łączyło żywy plan z wykorzystaniem animacji komputerowej.

Wszyscy bawili się super