Wycieczka krajoznawcza do Ciechanowa

Dnia 7 maja grupy „Kraina Misia Jogiego” oraz „Kraina Misia Paddingtona” wybrały się na  wycieczkę krajoznawczą do Ciechanowa. Pierwszym zwiedzanym punktem był Park Nauki Tours, w którym dzieci obejrzały wystawę oraz miały możliwość samodzielnego eksperymentowania i odkrywania praw fizyki, matematyki, techniki, a także architektury. Wszyscy bardzo aktywnie uczestniczyli również w warsztatach „Śladami zwierząt”. Młodzi badacze ruszyli śladami dzikich zwierząt, by odnaleźć te najciekawsze i najdziwniejsze. Następnie dzieci samodzielnie wykonały odciski łap, które zabrały ze sobą na pamiątkę. Kolejnym bardzo interesującym punktem wycieczki było zwiedzanie Zamku Książąt Mazowieckich. To był ciekawy i pełen przygód dzień!

Aneta Bralska, Martyna Kaczyńska. Bożena Kośka